مشخصات کنیتکس های اکرلیک پایه آب جهت نقاشی ساختمان ها

ترکیبات رنگ کنیتکس: آب شرب، بنتونیت، اکسید زنگ، پودر تالک، پودر میکا، فرمالین، آمونیاک، ضد رویه، ضد قارچ، ضد کپک، ضد یخ و غیره . . .

کنیتکس های اکرلیک پایه آب پوشش و محافظ بسیار زیبائی برای خارج و داخل ساختمان ها است بخاطر بی بو بودن و تسریع در کار بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

کنیتکس های اکرلیک در نقاشی ساختمان پایه آب بخاطر ترکیب شیمیائی مخصوص آن واترپروف بوده و در مقابل عوامل جوی کاملاً مقاوم می باشد همچنین کنیتکس های اکرلیک بعلت سبکی و وزن مخصوص آن بخاطر مواد بکار رفته بار کمتر و کیفیت مطلوب تری بر روی نما و داخل دارد کنیتکس های اکرلیک در نقاشی ساختمان پایه آب بخاطر ترکیب شیمیائی مخصوص آن واترپروف بوده و در مقابل عوامل جوی کاملاً مقاوم می باشد همچنین کنیتکس های اکرلیک بعلت سبکی و وزن مخصوص آن بخاطر مواد بکار رفته بار کمتر و کیفیت مطلوب تری بر روی نما و داخل دارد و ۸ ساعت تا ۱۵ ساعت پس از اسپری شدن خشک و استقامت نهایی آن پس از ۱ ماه حاصل می شود.

کنیتکس حلال آب

ترکیبات : انواع رزین های کوپلیمر، اکسید تیتان، الیاف های مصنوعی در گرید های مختلف پرلایت، فرمالین، آمونیاک ضد رویه، ضد قارچ و . . .

مشخصات عمومی : کنیتکس حلال آب بعنوان نمای داخلی ساختمان جهت حفاظت و زیبایی در نقاشی ساختمان

و به عنوان آخرین پوشش بکار می رود که بصورت دانه دارو بی دانه و بوسیله کمپرسور و پیستوله مخصوص برروی نمای داخلی ساختمان اسپری میشود و قادر است سوراخها و ترکهایی راکه بر اثر انقباض و انبساط بوجود می آید پر کرده و نواقص ساختمان را پنهان کند. کنیتکس های حلال آب ۶ ساعت پس از اسپری در تماس خشک به نظر میرسد و استحکام نهایی پس از یک هفته حاصل می شود. کنیتکس حلال آب مانند کنیتکس اصل و اکرولیک بر روی هر چیزی که ثبات فیزیکی داشته باشد قابل اجرا است.

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.آرشیو

archive
داستان های خنده دار https://smslar.ir/%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1/ تعمیر تلویزیون در اردبیل https://onlineardabil.ir/category/%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D9%84/ دانلود اهنگ آذری https://javan-melody.ir/ دانلود اهنگ آذری https://avispamusic.org/ دانلود فیلم https://www.miofun.ir خرید بک لینک برای چت روم https://backlinksbuy.ir/ بک لینک ارزان https://www.google-links.ir/